top of page

Природність у кадрі або як розслабитись перед камерою

Мистецтвознавці попереджають! Другу статую Давида створити не вийде!!

Не вийде не тому, що немає геніального скульптора серед нас, а тому, що сучасна людина перебуває в такому дикому гіпертонусі, що просто фізично не здатна перебувати в такому безтурботному спокої, як середньостатистичний житель Флоренції 16 століття) Але це не означає, що не потрібно прагнути цієї досконалості.

Отже, наслідуючи Давида:

1. Видихаємо стрес.

Закриваємо очі та дихаємо ротом. Така легка медитація допомагає вимкнути зайві емоції та відчути себе тут і зараз! Спокій тільки спокій!

2. Присідаємо!

Чула, що Вакарчук перед виходом на сцену віджимається. Суть у тому, що ми не можемо впливати на свої думки! Не можемо собі наказати не думати про рожевого слона :) Не думати про розслаблення в момент, коли це супер важливо. Єдине на що ми можемо вплинути - це на своє тіло і достукатися через ноги в голову) Від 30 присідань тіло обм'якне і начебто здасться. Це добре зробити перед початком зйомки.

3. Музика!

Обов'язкова умова. У мене є своя підбірка для зйомки. Але мої "бувалі" моделі пропонують свій плейлист і це чудово! Тільки не радіо, там реклама, вона будь-яке натхнення вб'є на корені!

4. Позування