top of page

Природність у кадрі або як розслабитись перед камерою

Мистецтвознавці попереджають! Другу статую Давида створити не вийде!!

Не вийде не тому, що немає геніального скульптора серед нас, а тому, що сучасна людина перебуває в такому дикому гіпертонусі, що просто фізично не здатна перебувати в такому безтурботному спокої, як середньостатистичний житель Флоренції 16 століття) Але це не означає, що не потрібно прагнути цієї досконалості.

Отже, наслідуючи Давида:

1. Видихаємо стрес.

Закриваємо очі та дихаємо ротом. Така легка медитація допомагає вимкнути зайві емоції та відчути себе тут і зараз! Спокій тільки спокій!

2. Присідаємо!

Чула, що Вакарчук перед виходом на сцену віджимається. Суть у тому, що ми не можемо впливати на свої думки! Не можемо собі наказати не думати про рожевого слона :) Не думати про розслаблення в момент, коли це супер важливо. Єдине на що ми можемо вплинути - це на своє тіло і достукатися через ноги в голову) Від 30 присідань тіло обм'якне і начебто здасться. Це добре зробити перед початком зйомки.

3. Музика!

Обов'язкова умова. У мене є своя підбірка для зйомки. Але мої "бувалі" моделі пропонують свій плейлист і це чудово! Тільки не радіо, там реклама, вона будь-яке натхнення вб'є на корені!

4. Позування

Забудьте про постановку. Природність та позування - два взаємовиключні поняття!

5. Танцюємо!

Коли ми рухаємось у кадрі – ми природні. Складно позувати кружляючи та стрибаючи)))

6. Сценарій.

Коли все йде за планом, ніхто не переживає і не смикається. Саме слово фотопроект, де проект – це план дій!

7. Досвід.

Це тільки вперше незрозуміло куди себе подіти перед камерою. Якщо вже є вдалий досвід розслаблення перед камерою, то з кожним разом буде все краще і краще! Це, як навчиться кататися на велосипеді - якщо навчишся і можеш насолоджуватися від процесу все життя!

8. Що не потрібно робити:

- Пити алкоголь перед зйомкою. Він може і трохи розслабити, але розслаблені очі це ще те видовище, а якщо почервоніє обличчя? Пропаде зв'язок із реальністю? Воно нам треба?

- Обійняти неосяжне. Встигнути зняти 10 суконь, сфоткатися у всіх локаціях. Фотосесія – це історія, давайте розповімо в ній про те, що ми щасливі, що ми любимо себе, вміємо насолоджуватись моментом!

Ще дуже важливо розуміти. що на наш стан під час зйомки впливають безліч факторів: голод, холод/спека, вчорашня сварка, ретроградний Меркурій і врешті-решт вас може не влаштовувати макіяж, сукня погано сидить і т.д. Це все потрібно враховувати, щоб отримати максимальний результат!

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Теги
Я в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page